9 mai 2016 Comentarii 0

Smiley și Simona Halep sunt buni prieteni și deși s-a speculat că sunt mai mult decât atât, niciunul dintre ei nu a confirmat acest lucru. Chiar și așa, artistul își susține amica la cele mai importante meciuri. Interpretul a avut prima reacție, după ce sportiva a câștigat turneul de la Madrid.

Smiley  a distribuit un link cu un material scris de Cristian Tudor Popescu. Titlul materialului este unul concludent:  Cea mai frumoasă privire a unei femei”, scria în dreptul imaginii cu Halep.

media_146279845258266100

Simona Halep, ocupanta locului şapte în clasamentul WTA, a câştigat, sâmbătă, 7 mai,  scor 6-2, 6-4, meciul jucat în finala turneului WTA de la Madrid cu Dominika Cibulkova (Slovacia, 38 WTA) şi a câştigat primul trofeu din acest an şi al 12-lea al carierei. Turneul WTA de la Madrid este dotat cu premii totale în valoare de 4.771.360 de euro. Simona Halep a bifat o finală la Madrid, în 2014, pierdută în faţa Mariei Şarapova. Anul trecut a fost eliminată în primul tur, astfel încât românca a recuperat 1000 de puncte în clasament.

Post-ul Ce a apărut pe pagina de Facebook a lui Smiley, după ce Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid apare prima dată în Libertatea.ro.

Sursa: SportNews – Ce a apărut pe pagina de Facebook a lui Smiley, după ce Simona Halep a câștigat turneul de la Madrid

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Dinamo a bătut-o pe Aalborg. Ce șanse de calificare au ”câinii”

Dinamo a bătut-o pe Aalborg. Ce șanse de calificare au ”câinii” – Dinamo a bătut-o azi, pe teren propriu, formația daneză Aalborg, cu scorul de 25-22, într-un meci contând pentru …]

Chiricheş & Co. iau maxim 300.000 de euro pentru “simpla” calificare la Euro 2016. Nemţii, campioni mondiali, vor încasa aceeaşi sumă doar dacă vor câştiga turneul din Franţa! – România …]