26 martie 2016 Comentarii 0

De vis! Cătălina Ponor, aur la bârnă, la prima competiție de la revenire. Diana Bulimar, argint la sol – Gimnasta Cătălina Ponor a obţinut, sâmbătă, medalia de aur în finală la bârnă, la World Challenge Cup de la Doha, competiţie internaţională în care a concurat pentru prima dată după retragerea din 2012. Cătălina Ponor (28 de ani), care a fost prima şi în calificările la bârnă, a fost notată, sâmbătă, cu 14,650, cu care […]
Sursa: SportNews – De vis! Cătălina Ponor, aur la bârnă, la prima competiție de la revenire. Diana Bulimar, argint la sol

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Ultimul interviu acordat de fostul fundaş Trifon Ivanov, semifinalist cu Bulgaria la Campionatul Mondial din 1994

Ultimul interviu acordat de fostul fundaş Trifon Ivanov, semifinalist cu Bulgaria la Campionatul Mondial din 1994 – Fostul fundaş Trifon Ivanov, semifinalist cu Bulgaria la Campionatul Mondial din 1994, a …]

Lucescu, la o echipă mică din Șuperlig? Minte iarăși presa din Turcia?

Lucescu, la o echipă mică din Șuperlig? Minte iarăși presa din Turcia? – La 70 de ani, Mircea Lucescu își încheie ciclul la Șahtior Donețk și pare tentat de o …]

Tragedie în Constanța. O elevă de clasa a XII-a a murit în somn

Tragedie în Constanța. O elevă de clasa a XII-a a murit în somn – Moartea Sandrei Paraschivescu Vrejoiu, elevă în clasa a XII-a la Colegiul Naţional Constantin Brătescu din Constanţa, …]