5 martie 2016 Comentarii 0

Dinamo a bătut-o pe Aalborg. Ce șanse de calificare au ”câinii”

Dinamo a bătut-o pe Aalborg. Ce șanse de calificare au ”câinii” – Dinamo a bătut-o azi, pe teren propriu, formația daneză Aalborg, cu scorul de 25-22, într-un meci contând pentru Grupa A a Cupei EHF. Echipa „alb-roșiilor” n-a avut nicio emoție, fiindcă a condus chiar și la cinci goluri diferență. Croatul Vrankovici a fost cel mai percutant jucător al dinamoviștilor, reușind 9 goluri. Dinamo ocupă locul 2 […]
Sursa: SportNews – Dinamo a bătut-o pe Aalborg. Ce șanse de calificare au ”câinii”

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Ovidiu Sabău a revenit pe teren în campionatul județean din Alba. A jucat 70 de minute. ”Dacă joc bine, de ce să nu revin la națională?” / FOTO&VIDEO – Ioan …]

Spania, etapa a 33-a. Espanyol a deschis scorul. Gâlcă, fante de Levante? / LIVESCORE

Spania, etapa a 33-a. Espanyol a deschis scorul. Gâlcă, fante de Levante? / LIVESCORE – SPANIA , etapa a 33-a Vineri Levante – Espanyol 1–1 / LIVE (ora 21.30)Carl Medjani (23) / Hernan …]

Simona Halep, după eliminarea de la Turneul Campioanelor: ”După primul set mi-am dat seama că s-a terminat, nu mai aveam energie, eram obosită. antrenorul mi-a spus multe lucruri, dar nu le-am putut auzi, pentru că eram terminată şi foarte nervoasă”

Simona Halep, după eliminarea de la Turneul Campioanelor: ”După primul set mi-am dat seama că s-a terminat, nu mai aveam energie, eram obosită. antrenorul mi-a spus multe lucruri, dar nu …]