14 noiembrie 2015 Comentarii 0

Liga 2 la fotbal. Rapid caută victoria în Berceni. În Serie a II-a, ”greii” joacă mâine / LIVESCORE – Iată programul meciurilor celor două serii: SERIA I, ETAPA 14 ora 11:00 FARUL CONSTANŢA – CEAHLĂUL PIATRA NEAMŢ     OŢELUL GALAŢI – FC ACADEMICA CLINCENI     RAPID CFR SUCEAVA – DACIA UNIREA BRĂILA         GLORIA BUZĂU – BUCOVINA POJORÂTA   SC BACĂU – DUNĂREA CĂLĂRAŞI     ora 13:30 CS BALOTEŞTI – […]
Sursa: SportNews – Liga 2 la fotbal. Rapid caută victoria în Berceni. În Serie a II-a, ”greii” joacă mâine / LIVESCORE

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Record de inefieciență: Phoenix Galați, nici un punct în primul sfert la Dinamo

Record de inefieciență: Phoenix Galați, nici un punct în primul sfert la Dinamo – Baschetbaliştii de la Dinamo au rezolvat încă din primele minute meciul cu Phoenix Galaţi și s-au …]

Dortmund, regina paselor! În succesul clar cu Tottenham, s-au dat 21 până la golul 3

Dortmund, regina paselor! În succesul clar cu Tottenham, s-au dat 21 până la golul 3 – Borussia Dortmund a surclasat pe Tottenham cu 3-0 în manșa tur a optimilor de …]

Un bloc din Iaşi a luat foc! Toţi locatarii au fost evacuaţi!

Un bloc din Iaşi a luat foc! Toţi locatarii au fost evacuaţi! – Panică mare într-un bloc din Iaşi. Aproape de miezul nopţii un incendiu a pornit la mansarda unui …]