The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Un iberic se poate lăuda că n-a venit degeaba până la Cluj! La meciul cu românii, campionul european Iker Casillas a egalat un record continental – ”România, opacă în România. …]

Liga Națională de baschet – sferturile de finală. Victorie istorică: Dinamo a bătut-o pe Steaua! Partida a treia, programată duminică – Echipa masculină Dinamo a reuşit surpriza şi a câştigat …]

Cristina Adamescu, învinsă în finala turneului futures de la Rabat

Cristina Adamescu, învinsă în finala turneului futures de la Rabat – Jucătoarea română de tenis Cristina Adamescu a fost învinsă de franțuzoaica Lea Tholey cu 6-4, 6-1, sâmbătă, în finala …]