21 martie 2016 Comentarii 0

Ovidiu Hoban a înscris pentru Hapoel Beer Sheva/ VIDEO

Ovidiu Hoban a înscris pentru Hapoel Beer Sheva/ VIDEO – Mijlocaşul Ovidiu Hoban a marcat un gol în partida pe care echipa sa, Hapoel Beer Sheva, a terminat-o la egalitate, pe teren propriu, scor 1-1 (1-1), cu formaţia Maccabi Tel Aviv, în etapa a doua a play-off-ului campionatului israelian. Hoban a înscris în minutul 24, după ce oaspeţii deschiseseră scorul prin Carlos Garcia, în minutul […]
Sursa: SportNews – Ovidiu Hoban a înscris pentru Hapoel Beer Sheva/ VIDEO

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Rămâne cum am stabilit. Steaua nu câștigă meciul cu ASA Tg. Mureș, Voiculeț avea drept de joc!

Rămâne cum am stabilit. Steaua nu câștigă meciul cu ASA Tg. Mureș, Voiculeț avea drept de joc! – Camera Națională de Soluționare a Litigiilor a decis să respingă plângerea Stelei …]

Noi detalii despre moartea lui Prince! Au început să apară primele rezultate ale autopsiei! Ce i-au găsit medicii în sistem!

Noi detalii despre moartea lui Prince! Au început să apară primele rezultate ale autopsiei! Ce i-au găsit medicii în sistem! – Autopsia megastarului Prince a început să ofere primele răspunsuri …]

Răzvan Raţ este îngrijorat din cauza atentatelor teroriste. Căpitanul naţionalei României se teme pentru jucătorii şi suporterii români care vor merge la Euro 2016 – Atentatele teroriste comise astăzi la …]