22 septembrie 2015 Comentarii 0

Robert Lewandowski a marcat cinci goluri în nouă minute, în meciul Bayern Munchen – Wolsfsburg. Guardiola a rămas mut – Atacantul polonez a facut spectacol in partida Bayern Munchen – Wolfsburg 5-1, disputat marti, in etapa a 6-a din Bundesliga. Lewandowski a intrat la pauză în locul lui Alcantara, cand Wolsfburg conducea cu 1-0. Caligiuri a deschis scorul în minutul 26. Varful de 27 de ani a avut o prestatie formidabila si a marcat de […]
Sursa: SportNews – Robert Lewandowski a marcat cinci goluri în nouă minute, în meciul Bayern Munchen – Wolsfsburg. Guardiola a rămas mut

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Bute: ”Nu am ratat prima şansă la titlul IFB în 2007 şi intenţionez să nu o ratez nici pe a doua”

Bute: ”Nu am ratat prima şansă la titlul IFB în 2007 şi intenţionez să nu o ratez nici pe a doua” – Pugilistul Lucian Bute a notat, sâmbătă, pe contul …]

Echipele Chinei și Japoniei își dispută medaliile de aur la Mondialele din Malaezia / FOTO&VIDEO

Echipele Chinei și Japoniei își dispută medaliile de aur la Mondialele din Malaezia / FOTO&VIDEO – Echipele masculine și feminine ale Chinei și Japoniei se întâlnesc, duminică, în finalele Campionatului …]