23 martie 2016 Comentarii 0

Toate reacțiile tricolorilor după meciul slab de la Giurgiu: ”Lituania e un adversar OK. Nu e nici foarte slab, dar nici foarte bun!” – Jucătorii naționalei au recunoscut că România n-a excelat contra Lituaniei, dar susțin că victoria le dă moral. Tricolorii au jucat foarte slab, mai ales în prima repriză, contra balticilor, dar promit marea cu sarea contra Spaniei. iată și alte reacții după meciul România – Lituania, scor 1-0. ”Am jucat destul de slab în prima repriză. […]
Sursa: SportNews – Toate reacțiile tricolorilor după meciul slab de la Giurgiu: ”Lituania e un adversar OK. Nu e nici foarte slab, dar nici foarte bun!”

The following two tabs change content below.
Ştiri Alba, un portal de ştiri Online - citeşte zilnic cele mai noi ştiri online, din România şi în special din Alba Iulia, Aiud, Blaj, Cugir, Sebeş şi Ocna Mureş. Website-ul Ştiri Alba, a fost creat de o echipa de programatori din Alba Iulia şi în timp, va deveni un adevarat website de ştiri online! Vă mai aşteptăm pe website-ul nostru stiri-alba.com!

Stiri asemanatoare:

Sport 0 Comentarii

Novak Djokovici și Serena Williams, câștigătorii trofeului Laureus

Novak Djokovici și Serena Williams, câștigătorii trofeului Laureus – Serena Williams și Novak Djokovici sunt câștigătorii din acest an ai trofeului Laureus, echivalentul premiilor Oscar din sport. Astfle, în ceremonia …]

Reacţia Oanei Zăvoranu la un an de la moartea mamei sale! Ce a putut să spună despre Mărioara! „Te blochez” – Oana Zăvoranu a avut prima reacţie pe contul de …]